Реставрация

Реставрація будівель і споруд являє собою досить складний, комплексний вид будівельних робіт. Вона включає такі дії: ремонт, консервацію, консолідацію і реновацію пам’яток архітектури. Ці процеси основа всіх інженерно-технічних проблем захисту історичних пам’яток. Відновлення і посилення наземних і підземних конструкцій будівель найбільшою мірою служать збереження пам’ятників і продовження їх життя. А також реставрацию памятников.

Відновлення та реставрація фасаду

Реставрація будівлі

Об’єкт реставрації

Реставрація архітектурно-історичної пам’ятки

Реставрація храму

Реставрація церков

Реставрація ліпнини та інших архітектурних елементів

Реставрація фасаду

Відновлення кладки і штукатурки фасаду

Наша фірма пропонує послуги з реставрації будівель, реставрації фасадів та окремих елементів будівлі, а також рестоврації внутрішніх приміщень. Реставрація передбачає зміну існуючих техніко-економічних показників об’єкта, підвищення ефективності його використання, відновлення зовнішнього вигляду. Реставрація будівель може включати в себе виконання наступних будівельних робіт:

Капітальне будівництво всього будинку, якщо архітектурний об’єкт був зруйнований (виконується за збереженими матеріалами – фотографії, креслення, відеозйомки), будівництво окремих втрачених елементів споруди, прибудови, надбудови, колони, вежі.
Надбудова втрачених поверхів.
Розбирання і посилення несучих конструкцій об’єкта.
Ремонт і реставрація фасаду будівлі.
Реставрація або відтворення цегляних кладок.
Реконструкція інженерних систем та комунікацій об’єктів.
Реставрація будинку спрямована в першу чергу на відновлення історичного вигляду об’єкта – це ремонт і реставрація фасадів, відновлення інтер’єрів, дизайну приміщення. У більшості випадків при реставрації будівлі використовуються колишні несучі конструкції: капітальні стіни, перекриття, сходові майданчики і марші. Змінюються всі інженерні комунікації, підлоги, стіни або перегородки, стелі, покрівля. Але бувають випадки, в яких необхідне капітальне будівництво – так би мовити, з нуля, наша компанія готова відновити давно втрачені пам’ятки історії по збереженим фото — і відеоматеріалів, планів і креслень.

Ми пропонуємо вам як повну реставрацію пам’яток архітектури (повного відновлення історичного вигляду будівлі – зовнішнього і внутрішнього), так і реставрацію з пристосуванням.

Реставрація з пристосуванням – часткова реставрація тієї частини будівлі (споруди), що є об’єктом охорони, інша частина будинку, як правило, підлягає реконструкції та пристосування під потреби власника. Наприклад, реставрується тільки фасад будівлі, а його внутрішня частина повністю реконструюється під офісні або житлові приміщення, для чого проводяться інженерні системи та комунікації, змінюються перекриття і багато іншого.

Часткова реставрація будинків Москви стала досить поширеним явищем.

Але не варто не варто забувати при цьому, що головними критеріями у прийнятті технічних рішень в процесі реставрації повинні стати:

адаптивне пристосування, засноване тільки на корекції структури без порушення системоутворюючих зв’язків;
адекватність методів рестоврации та їх технічна співмірність;
збереження задуму і конструктивних особливостей пам’ятки архітектури;
Сумісність матеріалів і їх оборотність.
У фахівців нашої компанії величезний досвід будівництва, капітального ремонту та реставрації старих будинків. Висока кваліфікація співробітників компанії дозволяє виконувати складні види робіт швидко і якісно. Наші можливості дозволяють виконувати всі роботи в комплексі, ми пропонуємо ведення робіт від обстеження технічного стану будівлі з видачею висновку та рекомендацій, проектування, узгодження документації на реставрацію пам’ятки культури, та історико-архітектурних вишукувань до будівельно-монтажних реставраційних робіт. Наша компанія має великий досвід у реставрації будинків Москви і Московської області.