Основоположним вимогою для успішного утримання в акваріумі риб є підтримка придатних для їх життя умов.

При добре організованій біологічної фільтрації, як правило, вдається уникнути появи у воді токсичних азотистих сполук, таких як амоній / аміак (NH 4 / NH 3) і нітрити (NO 2), які в процесі нітрифікації переходить до менш отруйні — нітрати (NO 3 ). Однак і останні в високих концентраціях (більше 50 мг / л) пригнічують розвиток дискус. Зниження рівня нітратів зазвичай забезпечується періодичними підмінами води, які є найважливішою складовою комплексного обслуговування акваріума, але в той же час і найбільш рутинним, віднімають багато часу, справою. До того ж вони призводять до суттєвих коливань якості води в акваріумі, адже в проміжках між підмінами йде накопичення продуктів розпаду органічних субстанцій, а потім (безпосередньо після часткової зміни води) різке зниження їх кількості. Обирайте аквариумные рыбки на сайте lotosk.com.ua.

Альтернативою підмінити є або денітрифікуючі установки, що видаляють нітрати, або створення так званої «протоки», коли в акваріум постійно подається свіжа вода і, відповідно, відводиться її надлишок. Перший спосіб, як правило, використовується в великих громадських акваріумах (він вимагає великих обсягів денитрифицирующих фільтра і дорогої автоматики), а другий пов’язаний з високим водоспоживанням, що стає занадто дорогим задоволенням з урахуванням масового впровадження в обіг індивідуальних водолічильників. Читайте більше про цифотиляпия фронтоза на странице у нашому інтернет-магазині.

Німецькі колеги-Дискусятник пропонують гідну альтернативу — осмосний фільтр. Про це, зокрема, розповідав Патриція Хільзенбек в доповіді, який він зробив у рамках циклу лекцій, організованих на 7-му чемпіонаті світу з дискус в Дуйсбурзі (Німеччина) в жовтні 2008 року. Мені здається, що ідея впровадження установки зворотного осмосу в систему фільтрації води акваріума оригінальна і досить легко можна реалізувати, а тому зацікавить багатьох акваріумістів. Купуйте скалярия перуанский альтум по ссылке на наш сайт lotosk.com.ua.

З установками зворотного осмосу акваріумісти знайомі давно — це обладнання все частіше застосовується для отримання знесоленої (дистильованої) води замість електричних дистиляторів і іонообмінних колонок. В основному дистилят використовується Дискусятник при водопідготовки для нересту дискус і в рідкісних випадках — для пом’якшення води при утриманні цих риб, коли вода з-під крана екстремальна по жорсткості. В системі фільтрації акваріума такі установки у нас не використовуються (у всякому разі, мені така інформація поки не попадалася).

(Visited 33 times, 1 visits today)