Блешня на окуня

Найзручнішим і цікавим способом лову хижої риби є ловля на блешню. Адже все що при цьому потрібно — це лише спінінг з котушкою sv-market. Для такого способу не потрібно ніяких спеціальних навичок від рибалки, потрібно тільки закинути блешню якнайдалі і повільно підтягувати волосінь за допомогою котушки. Блешня влаштована таким чином, що зустрічаючись з водними масами її тіло прокручується, тим самим відображаючи денне світло і граючи своїми барвами, створюючи шум, коливання, заманює хижий вид риб. Регулюючи швидкість проводки, рибалка також регулює глибину проходу болісно, ​​ніж повільніше проводка, тим ближче до дна проходить наживка. Такий спосіб лову досить універсальний. На блешню можна зловити як щуку, язя, форель, харіус, окунь, сом, так і такий нешкідливий вид як: краснопірка і плотва. Найбільш ненажерливі з них це щука, окунь та судак, ці види особливо добре хапають блискучу приманку і ловляться практично повсюдно.

Також потрібно виділити форму пелюстки блешні, яку більшою мірою віддають перевагу різні види риб. Так блешня на щуку повинна бути з пелюсткою великої форми. Блешня на окуня повинна бути невелика довгаста і округла. Колір теж має значення, окунь частіше трапляється на червоні, білі і чорні кольори. Так досвідчені рибалки часто беруть з собою на риболовлю цілий ряд блешень з різними основними кольорами і формами. Завжди потрібно враховувати різні фактори при лові на блешню, прозорість водойми, освітлення води, чим харчуються хижі види риб. Наприклад, якщо стоїть ясний день, а вода в річці або озері прозора, то занадто яскраві і відображають сонячне світло болісно можуть насторожити або навіть відлякати рибу. В такому випадку розумніше вибрати більш природні кольори і матові відтінки. Якщо довгий час немає клювання, потрібно проаналізувати ситуацію: чим може харчуватися певний вид хижої риби в цьому водойми?

Відповідним сезоном року для застосування блешні є осінь і весна. Восени починають ловити таким способом у вересні, коли сонце вже не так гріє і риба шукає місця глибші. Навесні досвідчені рибалки збираються біля водойм, як тільки вода досягне своїх берегів після повені. Найвдаліше улов доводиться на самій ранній зорі, як тільки риба виходить на полювання і ввечері при заході сонця аж до ночі. Пік припадає на час з 5 до 8 годин і ранкової риболовлі і вечірньої.

Пробуйте і експериментуйте. Набивайте руку і набирайтеся досвіду. Дуже легко купити блешню в нашому риболовецькому інтернет магазині SV market і відправитися на дивовижну і захоплюючу полювання за хижою рибою.