Домашні кролі

Темп нашого життя все наростає. Все менше і менше часу середньостатистичній людині вдається присвятити дому та сім’ї. Куди вже тут говорити про домашніх тварин! А що ж робити, якщо в сім’ї підростають діти, які вимагають купити песика чи котика ?! Любителі домашніх тварин пропонують альтернативу — пухнастий і вухатий кролик!
Утримувати кролика в квартирі набагато простіше, ніж кішку або собаку. Кролики не вимагають щоденного вигулу в будь-яку погоду, невибагливі в їжі, прості в догляді. Кролики містяться в клітинах-вольєрах, тому ви не будете збирати шерсть з меблів або з одягу. І, якщо правильно доглядати і наглядати за кроликом, він не завдасть клопоту ні вам, ні вашим дітям. кролик рекс купить

При виборі кролика зверніть увагу на його породу. Зараз відомо більше ста порід цих тварин. В якості домашнього вихованця краще вибирати кролика декоративних порід, тому що, притягнувши крольчонка з найближчої ферми з розведення кроликів, ви в підсумку ризикуєте отримати особина розмірами до 8 кг! Уважно огляньте тварину: очі і хутро повинні бути чистими, вуха притиснуті. Якщо кролик вимазався у фекаліях — значить тварина нездорово.

Для повноцінного утримання кролика необхідна клітка приблизно в 1 кубічний метр. Дуже важливо, щоб кролик мав можливість витягнутися в ній на всю довжину тіла. Але, незалежно від розмірів клітини, кролика рекомендується випускати раз в день приблизно на 30 хвилин, щоб він зміг побігати і повноцінно розім’ятися. Робіть це під наглядом, інакше кролик може що-небудь погризти. Також потрібно бути обережним, коли берете тварину на руки. У кроликів потужні задні лапи і гострі кігті, злякавшись він може подряпати.

Раціон кролика складається з рослинної їжі. У кролика завжди має бути сіно! Як свіжої їжі підходять капуста, морква, яблука, трава — все це недорого і доступно. У магазинах можна купити гранульований корм для кроликів, але він не повинен складати основу його раціону.