Гумовотехнічні вироби

У нас на складі завжди є як гумовотехнічні вироби такі, як: рукав напірний (гумовий), техпластина ТМКЩ і техпластина МБС, пориста гума і т.д., а так само і асботехнические вироби: пароніт ПОН і ПМБ, асбокартон, асботкань, асбошнур , продажа со склада набивки сальниковой АП-31. Весь товар сертифікований, має високу якість і реалізується за вигідною ціною від ТОВ «Промтехсервіс» зі складу в Харкові.

ТОВ «Промтехсервіс» — найбільший постачальник азбестових (АТІ) і гумотехнічних виробів (ГТВ), а також полімерних виробів вітчизняного, імпортного та власного виробництва.

Наявність у нас своєї мережі виробничих баз спільно з міцними партнерськими відносинами світових виробників ГТВ та АТІ призвело до того, що ТОВ «Промтехсервіс» здатний здійснювати тривалі поставки необхідного товару по конкурентно здатним цінами.

Ми в роботі з клієнтами на перше місце ставимо професіоналізм наших співробітників і якість продукції, що продається. Розвиваючи свій бізнес ми аналізуємо тенденції ринку вводимо сучасні технології, покращуємо якість послуг. В даний час компанія ТОВ «Промтехсервіс» є одним з найбільших постачальників гумово-технічної та Асботехнические продукції в Україні. Отримати техпластину або рукав гумовий (напірний), пароніт або набивання сальникову за заводськими цінами — це дуже зручно і вигідно.