Кальян

Ароматний кальян ще кілька років тому був доступний виключно в дорогих ресторанах або східних країнах: багато привозили їх в якості дорогого подарунка з Туреччини або Єгипту, а в будинках їх могли дозволити собі одиниці. Але сьогодні ситуація змінилася: всі ми можемо подарувати собі можливість насолодитися вдома ароматним димом в компанії друзів або наодинці. Це набагато вигідніше: вам не потрібно платити чайові або замовляти додаткові напої або закуски.

недорого купити Кальяни високої якості від зарубіжних виробників. Ми доставимо товар протягом кількох робочих днів по всій Україні (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса та інші міста). Співпрацюючи з офіційними постачальниками прямо, ми гарантуємо високу якість товару, відмінну ціну та справжність обраного у нас кальяну. Ми пропонуємо купить кальян.

Види кальянів у продажу
Сучасні кальяни бувають декількох видів. Прийнято розрізняти їх за такими параметрами:

Країна походження. Самими дорогими і якісними вважаються моделі єгипетського походження Халіл Мамун. Трохи дешевше-сирійські, у них приваблива ціна і досить оригінальний зовнішній вигляд. Турецьке виробництво зазвичай не маркується, але ціна його, відповідно, теж низька. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити модель фабричного виробництва з Німеччини або Китаю.
Матеріал. Традиційно кальяни виготовляються з нержавіючої сталі, міді або латуні – з цих матеріалів роблять класичні східні моделі з Сирії, Туреччини або Єгипту, турецькі з усіх найпопулярніші. Однак, доступні також моделі люкс-класу зі срібла, сучасні дерев’яні варіанти.
Ціновий сегмент. За низькою ціною не слід розраховувати на шикарні матеріали або цікавий дизайн. В сегменті люкс можна знайти ексклюзивні варіанти з дорогоцінних металів або з оригінальною інкрустацією.
Стилі. Класичними моделями вважаються східні (Туреччина, Сирія, Єгипет) – їх легко дізнатися по дизайну. Німецькі виробники, такі як Amy DeLuxe, пропонують більш сучасні моделі в стилі хай-тек: тут може використовувати матове скло для колби, неонова підсвітка, строгі і лаконічні форми, точкова обробка металу.