Кальян

Німецькі кальяни AMY по праву вважаються лідером ринку і вибором покупців #1 не тільки в Німеччині, але і Україні, Росії, Польщі, Угорщини, Чехії та інших країнах. Свою першість кальяни заробили завдяки яскравому, свіжому дизайну, який став наслідком переосмислення класичних традицій куріння кальяну і посприяв розвитку стилю модерн і hi-tech у виробництві курильних пристосувань.

Також, явною перевагою компанії AMY є якість вироблених нею шахт, колб, шлангів, чаш та інших аксесуарів. У виробника є 3 основні лінійки кальянів, які відрізняються дорожнечею використовуваних матеріалів, зовнішнім виглядом, формою а так же комплектом : це Amy 4 stars, Amy Deluxe, Amy SS.

amy ss є бюджетною лінійкою. Якщо Ви шукаєте недорогий, гарний і якісний кальян з повним комплектом себе додому, на подарунок або щоб почати кальянний бізнес — Amy 4 stars 610, 620, 630, 640, 650 ідеально підійдуть для Ваших цілей. Всі ці моделі мають схожі параметри : 80см. у висоту з чашею і замінником фольги, різьбове з’єднання шахти з колбою об’ємом 2 літри, гарний силіконовий шланг з алюмінієвим мундштуком. Відмінності тільки в дизайні шахти і оформленні колби.

Крім високих моделей у лінійці присутні невеликі : висотою 60см. і колбою 1л. Серед них Amy 4 stars 410, 420, 440, 450 і 460. Оскільки різниці в тязі або кількості диму при курінні низького і високого кальянів Amy немає, невисокі моделі так само часто купуються в кальянні, як і додому.

Amy Deluxe – найвідоміша і популярна лінійка. Її історія почалася з легендарної моделі Amy Deluxe 630 Glorious, чия хвиляста шахта і грушовидна форма колби вже стали класичними і уособлюють зародження нового стилю в культурі кальянів.