Копия айфон 7

Для деяких людей рішення придбати дорогу річ завжди пов’язане з проблемою вибору моделі або певного виду. Саме цим часто користуються імениті бренди, переконуючи людини в тому, що тільки їх товар відповідає заявленій якості, а всі інші подібні вироби не заслуговують навіть уваги. Однак купивши iPhone 7 Plus відразу стає зрозуміло, що подібні твердження безпідставні і навіть китайські копії можуть поставити серйозну конкуренцію своїм дорогим оригіналам.

Важливо! Деякі копії телефонів за своїми технічними характеристиками давно обійшли оригінальні вироби. Зокрема це стосується і деяких видів iPhone 7 Plus.

10 причин придбати iPhone 7 Plus

Сучасні копії телефонів китайського виробництва значно відрізняються від тих виробів, які можна було зустріти на наших ринках кілька років тому. Це повноцінні смартфони під управлінням системи Андроїд, з цілком доречним компонуванням. Вони мають ряд певних переваг навіть перед оригіналами. Тому, щоб вивчити їх більш детально, представляємо вашій увазі 10 причин купити Айфон 7 Плюс:

1. Вартість таких виробів в 5 і більше разів нижче, ніж у брендової продукції. Фактично вони мають ціну, властиву фірмовим китайським телефонами середнього і бюджетного класу. Тому це дуже вигідне придбання.

2. Тут ви швидко телефонах встановлена ​​система Андроїд, а їх технічні характеристики цілком відповідають смартфонам аналогічної вартості. Ви отримуєте повноцінне виріб з усіма функціями, доступними версії Android.

3. Зовнішній вигляд iPhone 7 Plus повністю відповідає оригіналу, а установка додаткового лаунчер, дозволить ввести ваших друзів і знайомих в оману про справжньому походження телефону.

4. За невелику вартість ви отримуєте імідж власника дорогого телефону, який не кожен собі може дозволити. Це виробляє певне враження на оточуючих.

5. Навіть досвідчена людина дізнавшись, що у вас копія копия айфон 7 Plus працює на повноцінному Android і володіє чудовими характеристиками, оцінить вашу креативність і практичний підхід, що дозволяє не тільки отримати вигоду, але принизити іменитий бренд своєрідним способом.

6. Вартість телефону відносно невелика, що дозволяє експлуатувати його без незручних чохлів, плівок та інших аксесуарів безпеки. Деякі власники оригінальних iPhone не можуть цього зробити, оскільки боятися пошкодити апарат за який віддали одну або дві зарплати.

7. Такий телефон стане відмінним подарунком для близької людини. Це як мінімум справить враження на оточуючих, в момент його вручення.

8. Ремонт подібних апаратів обійдеться набагато дешевше, а деяким люди при поломці дозволяють собі просто купити iPhone 7 Plus нової моделі, що не заморочуючись з сервісом.

9. Купуючи подібні телефони у вас з’являється можливість самостійно вибрати його компоновку, в плані моделі процесора або оперативної пам’яті. Однак це залежить від від наявності в магазині великого асортименту.

10. Ви абсолютно нічим не ризикуєте, оскільки кожен телефон має свою гарантію в 24 місяці. Чи не кожен виробник смартфонів може собі це дозволити, що черговий раз підтверджує якість продукції.

Важливо! Необхідно бути об’єктивним і відразу сказати про те, що копії мають і певні недоліки. Однак вони зазвичай пов’язані присутністю можливості встановити оригінальне програмне забезпечення та операційну систему від Apple.

Детально про недоліки iPhone 7 Plus

Телефони такого типу мають і певні недоліки. Вони зазвичай пов’язані з характерними відмінностями від оригіналу, оскільки в іншому iPhone 7 Plus є повноцінним смартфоном хорошої якості і з прекрасними технічними характеристиками:

● копія завжди залишає можливість бути впізнаним, особливо в руках фахівця або досвідченого користувача;

● на такі телефони немає можливості встановити оригінальну операційну систему, хоча багато хто вважає, що це навіть на краще;

● неможливо провести комутацію з гаджетами під оригінальний iPhone, що деякі користувачі навчилися обходити шляхом установки спеціальних програм.

Фактично Айфон 7 Plus нічим не поступається оригінальній продукції. Він володіє хорошими характеристиками і відмінною якістю. При цьому його ціна повністю компенсує будь-які недоліки, а великий гарантійний термін усуває будь-які сумніви, пов’язані з його придбанням.