Ловля карася влітку

Карася можна зустріти в будь-якому водоймі, у якому не можуть існувати інші види риб. Це служить причиною стверджувати, що ловля карася досить невибаглива і не вимагає певних знань його поведінки в будь-який час року, за винятком зимового періоду. Таке твердження відноситься до невеликих озер і ставків, які перенасичені дрібними карасиками. Щоб зловити пристойний екземпляр доведеться трохи попрацювати, вивчаючи особливості поведінки карася.

Карась досить примхливий вид риби. Необхідно відзначити, ловля карася на озері або в іншому водоймищі зі стоячою водою відрізняється від процесу лову на великих і малих річках. Ловля карася летом на поплавочную удочку дуже популярна і при відповідній оснащенні снасті і правильного вибору місця лову можна виловити пристойних розмірів карася.

Протягом літа карась поводиться по-різному. Після нересту його доцільно шукати біля прибережних заростей очерету, латаття або іншої водної рослинності. В кінці серпня, коли рослинність починає в’янути, карась шукає більш глибокі місця. В цей час його доцільно шукати в ямах або виконувати далекі кидки на глибину.

У літній період найкращий час для лову карася ранній ранок, вечір і ніч. Саме вночі надається можливість спіймати велику рибу. Щоб вечірня ловля, що переходить в нічне полювання за карасем була успішною і безпроблемною необхідно взяти з собою світиться поплавок. З настанням ночі великий карась влітку виходить на мілководді дуже близько до берега. Для рибалки головне дотримуватися відповідну маскування і тишу. У цей час доцільно застосовувати легкий поплавок, який при закиданні НЕ створює гучного ляпанця. Це актуально і при лові карася з човна.