напечатать наклейки і стікери це одне і те ж. Застосувань їм може бути безліч, як для рекламних цілей, так і для маркування продукції. Друк наклейок — модний напрям в переліку друкарських послуг. А зручний формат нанесення на поверхню виробу (методом наклеювання) роблять їх незамінними для різноманітних торгових представництв. Саме стікери або наклейки дозволять ідентифікувати реалізований товар.

Наклейки ми виготовляємо на самоклеїться крейдованому папері або плівці за допомогою лазерного цифрового друку. Основна перевага паперових наклейок в тому, що вони набагато дешевші, але недоліком є ​​те, що ця наклейка нестійка до вологи, і менш стійка до фізичних дій. Паперові наклейки можна додатково заламинировать (покрити тонкою плівкою), захищаючи надруковане зображення від фізичних / механічних впливів.

Однак, бувають випадки, коли потрібне виготовлення міцних і вологостійких наклейок — в такому випадку наклейки виготовляються на плівці. Наклейки на плівці не бояться води, мають чудову адгезію і відокремлюються від основи не залишаючи слідів. Зверніть увагу, що друк на плівці виконується цифровий лазерною технологією, а не традиційної струменевого. Лазерний друк дозволяє друкують більш тонкі елементи зображення без розмиття і, отже, ваша етикетка або наклейка може мати більш дрібні добре читаються шрифти або зовсім бути меншого розміру.

(Visited 34 times, 1 visits today)