Печать на ткани в Киеве. Компания печати представляет печать на ткани. заслуговує на особливу увагу тих, хто займається декоруванням інтер’єрів, а також розміщенням зовнішньої і внутрішньої рекламної та виставкової продукції.

Рулонні штори — практичний аналог традиційним шторам. Кожен, хто вважав за краще їх важкої розкоші портьєр, вже зміг оцінити їх простоту і зручність в побуті. Рулонні штори, друк на них здійснюється простіше, ніж на інших видах текстилю за рахунок щільного матеріалу.
Для фотодруку на рулонних шторах можуть використовуватися біла і кольорова тканина. У першому випадку використовується метод сублімації, у другому — УФ друк.

Друк і пошиття покривал, наволочок, скатертин. Технологія цифрового друку на тканині дає можливість створювати реалістичні зображення. Ми пропонуємо комплексні послуги друку та пошиття домашнього текстилю: покривал, наволочок, скатертин та ін. Пошиття здійснюється досвідченими фахівцями швейного цеху на професійному швейному обладнанні.
Цифровий друк на тканині відкриває широкі можливості для стильного оформлення Вашого інтер’єру. Телефонуйте і зробіть своє замовлення прямо зараз!

(Visited 28 times, 1 visits today)