Розумний будинок

Ви замислювалися скільки у вас кліматичної техніки климат-контроль дома ! Кондиціонери, спліт-системи, теплі підлоги, радіатори — всі ці побутові прилади хоча б в мінімальному наборі присутні в будинку кожного з нас. Кліматична техніка наполегливо трудиться за створення зони комфорту для Вас.

На перший погляд здається всі ці прилади створені і працюють на «благо» свого господаря. Насправді дуже часто виникає ситуація «марності» роботи таких приладів. Коли опалювальна система завзято гріє повітря, а система кондиціонування одночасно той же повітря охолоджує.

Вся техніка в будинку вимагає контроль і управління та часові витрати на це. З Розумним Будинок все просто. Будинок сам контролює і керує всім процесом.

Крім того, будь-яка кліматична техніка вимагає контролю і управління. Скільки часу Ви витрачаєте на це? Безумовно багато приладів оснащені блоками управління. Тільки уявити собі скільки таких окремих пультів управління може зібратися у Вас вдома! Як проконтролювати і впоратися з усім цим?

Система Розумний Дім знає як все повинно працювати. Ваш будинок подбає про це. А Вам залишається насолоджуватися нечуваним перш затишком і комфртом!

Розумний Дім управляє кліматом і створює індивідуальну середу для кожного.
З Розумним Будинком в кожній кімнаті можна створити свій мікро-клімат. Багатозонний клімат-контроль позбавляє від необхідності кожного разу налаштовувати терморегулятори на радіаторах, включати і вимикати кнопки на пультах кондиціонерів і іншої кліматичної техніки.

Розумний Дім вміє підтримувати індивідуальний клімат в кожній кімнаті. Автоматичний режим управління в будинку регулює параметри температури і вологості. Це позбавить Вас від ручної настройки регуляторів і вимикачів.

Тепер все, що вам потрібно, — вказати комфортну для Вас температуру, вологість за допомогою єдиної панелі управління. Розумний Дім візьме на себе управління кліматом і сам розпорядиться роботою всіх приладів. Робота кліматичного обладнання буде регулюватися автоматично, переходячи з денного в нічний режим. При цьому, Ваш Розумний Дім подбає про економію енергоресурсів, перемикаючи всю техніку в режим «економ», коли Ви поїхали у відпустку.

Управління кліматом з розумом.
Щоб отримати максимальну ефективність від роботи кліматичної техніки необхідна злагоджена робота кожного з приладів. У вітальні необхідно нагріти повітря, на кухні стало занадто жарко, а в дитячій занадто сухе повітря? Оптимальна робота всіх складових кліматичної системи дозволить підтримувати в кожному приміщенні будинку індивідуальну кліматичну зону. Ваш будинок перетворюється в окремий світ зі своїм кліматом, засинаючи під час відсутності господарів і активуючи при їх появі.

Система Розумний Дім подбає про клімат-контроль. Ваш будинок цілодобово стежить за такими параметрами як:

Розумний Дім сам підготує умови для сну і до ранку змінить мікроклімат в кімнатах. Будинок стежить за всіма параметрами клімату. Регулює температуру і влжность

Температура повітря,
рівень вологості,
кондиціювання,
фільтрація повітря.
Ваш Розумний Дім самостійно підготує умови для сну, прогріє кімнату у вечірній час, а до ранку знизить температуру. Варто лише тільки встановити температурний режим на панелі управління.
Контроль і управління кліматом в спеціальних приміщеннях будинку. Іонізація, вентиляція, підвищення або пониження температури в льосі, бібліотеці, комори. Встановіть просто умови клімату на панелі управленія.Управленіе вентиляцією в залежності від температури і вологості в кожній кімнаті — система клімат-контролю сама визначить коли необхідно відкоригувати (підвищити / знизити) температуру в приміщенні, вологість, включити або вимкнути вентиляцію знаючи заздалегідь зазначені умови Вашого комфорту в будинку. Системі можна вказати індивідуальні умови мікроклімату для кожної окремої кімнати.

Управління іонізацією і озонуванням повітря — Ваш Розумний Дім сам подбає про те, щоб у всіх кімнатах завжди був свіжий, чистий і здоровий повітря. Система визначить коли необхідно очистити повітря від бактерій, цвілі, неприємних запахів або тютюнового диму, вивчивши звички свого господаря. Розумний Дім завжди подбає про Ваше самопочуття і здоровий сон.

Контроль і управління кліматом в спеціальних приміщеннях — винний льох, бібліотека, комора та інші спеціалізовані приміщення в Вашому домі вимагають особливих умов мікроклімату. Ваш Розумний Будинок не дозволить зіпсується Вашої безцінної колекції картин або книг, керуючи і контролюючи умовами мікроклімату.