Щасливе материнство

Якщо ви майбутня мама, то напевно емоції довгоочікуваного материнства повністю до глибини душі! Купівля маленьких необхідних штучок для малюків доставляє неймовірну радість, мініатюрні платтячка «на виріст», чепчики, штанці, черевички, пинеточки … все це здатне викликати сльози розчулення і променисті посмішки. Однак набагато приємніше самостійно створювати одяг для своєї майбутньої дитини. Наприклад, така дрібна деталь як пінетки буде потрібна вашій дитині, а ви вкладете душу в своє творіння, а це є воістину неоціненним внеском.

Але як же пов’язати пінетки для малюків, не маючи ніяких особливих навичок в рукоділлі? Для початку вам слід ознайомитися з таким інструментом для рукоділля як гачок, саме він допоможе вам зв’язати прекрасні черевички для вашої маленької принцеси. У цьому вам може допомогти Інтернет, за допомогою якого ви знайдете потрібні схеми по виготовленню пінеток. Бажано користуватися схемами, які містять поетапні фото. Так ви зумієте зрозуміти, чи правильно ви виконуєте роботу.
Спеціально для вас ми наведемо кілька практичних порад, здатних допомогти вам в в’язанні пінеток.

Спочатку потрібно придбати гачок 0,85 і нитки «Сонечко». В’язати пінетки прийнято з підошви, для цього потрібно зв’язати ланцюжок, виткану з повітряних петель. Далі враховуйте схематичні умови. Після цих дій, обрізайте нитку і акуратно вив’язувати боковинки. Обов’язково обв’яжіть стовпчиками по колу з накидом. Починаючи з третього ряду, пров’язуйте по дві петлі разом. Далі потрібно ввести в чотирнадцяту петлю гачок, зробіть один стовпчик без накиду, зв’яжіть ланцюжок з дванадцяти повітряних петель. Після пров’яжіть дев’ять стовпчиків без накиду, поверніть в’язання, пров’яжіть десять стовпчиків додатково, без накиду. Для того, щоб зробити рівну дірочку, в яку буде вдягають ґудзик, необхідно провязать шість повітряних петель. Потім обв’язуйте ремінець і верх по всьому периметру рожевої ниткою. Потім так само обв’яжіть низ пінеток, пришити який-небудь маленька квіточка або гудзик.

Якщо ви бажаєте зв’язати пінетки для хлопчика, то замініть рожеву нитку на синю або блакитну. Крім того, ви можете знайти схеми для в’язання пінеток для хлопчиків, наприклад, у формі машинок звернувшись до магазин рукоделия ovechka.com.ua.