Сімейний відпочинок

Сімейний відпочинок в різноманітних варіаціях — основа дозвілля в підтримці сімейних цінностей. Коли кожен член сім’ї відчуває свою причетність до чогось важливого, великим і значимого. І саме від формату проведення спільного часу залежить настрій і атмосфера, що панують будинку в будні дні, коли у кожного свої справи і турботи. «BerryLand» — сімейний комплекс, який знаходиться на території Дніпропетровської області, в екологічно чистому районі. Ми пропонуємо активний і цікавий семейный отдых за містом, де кожен знайде для себе цікаве заняття до душі. Лише один вихідний з нами залишить теплі спогади, принесе масу позитивних емоцій і яскравих вражень.

Це унікальна в своєму роді територія. Адже саме тут ми з душею і трепетом вирощуємо натуральні ягоди і фрукти, з турботою для самих маленьких. А також сприяємо тому, щоб приїжджають до нас на відпочинок сім’ї стали ще дружніше. Даний вид сімейного відпочинку примітний не тільки своєю розважальною програмою, а й корисною розвиваючої інформацією про фермерське господарство і агрономії. В’їжджаючи на територію «BerryLand», ви забуваєте про суєту і проблеми, потрапляєте в яскравий світ ягідного господарства, де кожен член сім’ї стає активним учасником організації ідеального дня. Для дітей і їх батьків BerryLand придумує індивідуальну програму згуртованого сімейного вихідного дня. Так, щоб кожен учасник був зацікавлений в проходять заходи, відчував себе комфортно, невимушено, розкривав свій потенціал, а вся родина відчувала себе одним цілим.

Приїжджаючи до нас в гості, будьте готові до сюрпризів. Для наших відвідувачів ми організуємо відпочинок «по-справжньому», з екскурсіями, естафетами, квестами, активними іграми та змаганнями. Так що навіть найсерйозніші дорослі відчують себе знову дітьми.