Стрейч пленка

Завдяки низькій ціні і доступності, стрейч плівка широко використовується в великих магазинах, на складах і виробництвах, де необхідно якісне та надійне зберігання будь-якого типу товарів. Стрейч використовується як для створення індивідуальної упаковки, так і для палетування групи товарів у спеціально відведених місцях чи на палетах. У нас стрейч пленка.

Види і особливості стрейч-плівки

Плівка стрейч спочатку призначалася для упаковки великих складових вантажів, які підлягали транспортуванні. Згодом виробництво було розширено, за рахунок зміни розмірів і щільності полотна. Здешевлення виробництва і збільшення споживчого інтересу дозволило нашому інтернет-магазину запропонувати клієнту наступні варіанти:

1. Промислова прозора стрейч-плівка для обгортання і упаковки товарів.

2. Харчовий стрейч для упаковки швидкопсувних продуктів, охолоджених і заморожених напівфабрикатів.

3. Кольорова або затемнена плівка підвищеної міцності.

4. Вузька або широка стрейч плівка, купити яку можна в нашому інтернет-магазині.

5. Плівка харчова стрейч для домашнього використання та інше.

Важливо розуміти, що вартість кожної одиниці товару в каталозі безпосередньо залежить від довжини пакувальної стрічки в рулоні, її щільності і розмірів. Ми пропонуємо оптовим покупцям заощадити на закупівлі великих партій товару. Дізнатися ціни оптових закупівель ви можете у фахівців нашого магазину. Зв’язатися з консультантами ви можете через форму зворотного зв’язку, в центрах прямих продажів або по телефону, який ви бачите на сайті.

Як вибрати і купити стрейч

Наш інтернет-магазин пропонує всім клієнтам різні типи пакувального товару. Якщо вам знадобилася стрейч-плівка в Донецьку, ви можете замовити її через наш каталог або по телефону. Будьте уважні при виборі певної одиниці товару. Обов’язково враховуйте розміри, щільність і довжину плівки, щоб не сталося помилки. При необхідності ви можете отримати безкоштовну консультацію у особистого фахівця з продажу товару.

Будь-яка стрейч плівка, купити в Донецьку яку ви можете в нашому магазині, відібрана і перевірена фахівцями і вже знаходиться на обладнаних складах. Ми співпрацюємо з приватними покупцями, виробництвами, роздрібними магазинами та іншими юридичними і фізичними особами. Поставки товарів можуть здійснюватися на разовій або постійній основі в будь-якій кількості, яке тільки може знадобитися клієнту нашого інтернет-магазину і в найкоротші терміни.