Упаковка магнітів і правила користування

Упаковка і опис не менш важливі!

В описі магнітів, що додається виробником або продавцем, як правило, зазначена необхідна інформація про товар. Це дозволяє правильно підібрати і купити неодимові магніти, використовувати за призначенням, а також істотно продовжити термін експлуатації.

Важливе значення має також упаковка. На супермагнітами від інтернет-магазину Poland-Magnit присутній заводська голограма, а унікальна надійна упаковку дозволяє захистити вироби від відколів і інших пошкоджень під час транспортування. Якщо вам потрібно Польские неодимовые магниты. Интернет магазин Poland-Magnit.com предлагает Польские Неодимовые магниты то вам до нас на сайт http://poland-magnit.com.

Заходи безпеки.

1. Не дозволяйте дітям гратися з нео-магнітами. Їх компактність вводить нас в оману щодо властивою їм потужності зчеплення. Вони можуть пошкодити шкіру і окремі частини тіла.

2. При роботі одягайте захисні рукавички.

3. Намагайтеся не відпускати різко магніти до металевої або залізної поверхні, не допускайте падінь і перегріву. Магнітні вироби дуже крихкі, тому їх легко можна пошкодити.

4. Не рекомендуємо використовувати неодимовий магніт для лічильника та інших вимірювальних приладів, так як він може стати причиною їх зупинки або неправильної роботи.

5. Тримайте супермагнітами далі від магнітних носіїв інформації, електронних пристроїв, банківських карт і т.д.

Щоб уникнути неприємностей, зберігати польські нео-магніти радимо в дерев’яних, пінопластових, гумових коробках, і використовувати, дотримуючись правил безпеки.