Відпустка в Криму

Вже скоро почнеться новий сезон відпусток, хоча в деяких містах курортний відпочинок тривати протягом усього року. Ялта — один з найкрасивіших міст Кримського півострова, в якому завжди панує атмосфера південного свята. Харьков Ялта. Поездка на микроавтобусе на отдых в Крым Теплий клімат дозволяє поєднувати різні види відпочинку: гірський спорт, катання на конях, рафтинг і, звичайно ж, відпочинок під гарячим кримським сонцем. Ялта славиться прекрасними видами, а також чистими пляжами. Крім того, в Ялті збереглися прекрасні зразки архітектури — Масандрівський і Лівадійський палаци, в яких колись проживали Романови. Гурмани зможуть оцінити по достоїнству Массандровское вино, в той час як туристи з дітьми зможуть відвідати музей «Поляна казок». Однією з головних визначних пам’яток міста є замок Ластівчине гніздо. З нього відкривається неймовірний вид на саме місто, море і гори, які чарують своєю тисячолітньою спокоєм.

Актуальним для будь-якої людини є вибір місця, де можна зупинитися. Кращим варіантом буде готель в Ялті поруч з набережної. Готель «Слов’янський Альянс» знаходитися в 100 метрах від моря. Готель побудований з білого каменю, а з вікон відкривається чудовий вид на море і величні гірські пейзажі Криму. На території ростуть кипарис і пальми, які створюють неповторну атмосферу півдня.

Літній сезон в Ялті 2016 теплим і насиченим. На пляжах часто встановлюються різні водні гірки, а любителі адреналіну зможуть покататися на банані, катамаранах і різноманітних атракціонах. У готелі «Слов’янський Альянс» багато номерів від 35 до 55 м, а проживання дітей до 4-х років безкоштовне (за умови поселення з батьками в 2-х місному номері). Готель розташований на пішохідній алеї художників, названої в честь того, що майстри пензля захоплювалися видами річної Ялти. Недалеко (200 м) від готелю розташована автомобільна стоянка, кафе, бари, різноманітні магазини, фітнес і спа центри, а також Приморський парк.

Ялтинський клімат особливий. Завдяки низького ступеня вологості відбувається ефективне лікування і одужання. Повітря насичене йодом і морською сіллю, який за допомогою берегового бризу з’єднується з запахом хвойного лісу. Саме тому, вибираючи відпустку в Ялті, ви не тільки отримаєте масу нових вражень, а й оздоровитесь, адже часом так важливо відпочити від шуму великого міста з його звичним ритмом.