Диверсифікація — це різноманітність, у фінансовій сфері це означає інвестування коштів в різні активи з метою зниження ризиків. Якщо ви хочете выгодно вложить деньги тоді вам треба ознайомитись з інформацією на сайті https://finance-autopilot.ru.

За класичним дослідженням *, на показники портфеля більший вплив робить вибір класів активів, а зовсім не набір паперів окремих компаній. І все тому, що вартість багатьох цінних паперів всередині одного класу рухається в одному напрямку (коли ринок акцій росте, росте і вартість багатьох окремих акцій).

Ми вивчили історичну динаміку, співвідношення ризику і прибутковості кожного класу активів в різних економічних сценаріях.

Активи не завжди «рухаються» в одному напрямку. Найчастіше, коли одні активи йдуть вниз, інші — йдуть вгору. Так вони «нейтралізують» один одного, що знижує їх спільний ризик — ризик портфеля. Усередині портфелів від Автопілота завжди є 3 класу активів — їх пропорції залежать від персональних параметрів (віку, терміну, рівня ризику).

(Visited 26 times, 1 visits today)