Будівельне сміття — це все відходи, які утворюються при демонтажі, ремонті або будівництві споруд і будівель. До будівельного сміття прийнято відносити шматки металу, бита цегла, бетон, уламки дерева та штукатурки, шматки старого лінолеуму і шпалер, а також залишки фарб і лаків, старі двері, вікна, биті шматки керамічної плитки та гіпсокартону та багато іншого.

І поліпшення будівельних технологій все одно не зможе уникнути появи цих і інших відходів на будівельному майданчику. Вывоз строительного мусора киев. При знесенні будівель, як показує статистика, понад 60% — це відходи битої цегли, 26% — ЖБ вироби, 4% — деревина і тільки 1% — металобрухт. Решта частини — інші будівельні отходи.Разновідності будівельного мусораСегодня прийнято використовувати різні класифікації будівельного сміття. Наприклад, в першу категорію потрапляють відходи, які утворюються в самому початку ремонтних робіт або будівництва, друга — сміття при самому будівництві, а третя — відходи, що з’являються в ході оздоблювальних робіт.

Давайте розглянемо детальніше кожну категорію.В першу категорію потрапляє важке сміття великого розміру. Це пов’язано з очищенням будівельного майданчика перед проведенням будівельних та ремонтних робіт. Сюди входить процес знесення будівель, демонтаж стін, дверей, вікон та інше. Найчастіше такий будівельне сміття має велику вагу і чималі обсяги, а вивіз будівельного сміття першої категорії слід виконати ще до початку проведення будівельно-ремонтних работ.Когда будівництво вже почалося, відходами стають упаковка будматеріалів, різні їх частини та подібне сміття.

Таке сміття вивозиться за межі будівництва в міру його накопичення, але так, щоб він не заважав ремонтним і будівельним работам.После завершення основного етапу робіт з будівництва починаються оздоблювальні роботи, в результаті яких з’являється великий, але досить легкий сміття, який теж вимагає транспортування. У той же час не варто забувати, що якщо будівельне сміття викинути в баки для побутових відходів можна заплатити немаленький штраф. Тому слід звернутися в компанію, яка спеціалізується на вивезенні сміття.

(Visited 12 times, 1 visits today)