Жниварка для кукурудзи

Початок сезонних польових робіт — це відмінний привід для великих і малих аграрних компаній задуматися про придбання високоякісної спеціалізованої техніки. Модернізоване обладнання здатне якісно підвищити ефективність роботи механізатора, а також істотно збільшити економічні показники самого підприємства.

Наша компанія пропонує широкий асортимент якісної заводської техніки, купити яку можна у нас за доступною і оптимальною ціною. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати таке обладнання, як кукурудзяна жатка. Жатка для прибирання кукурудзи є спеціалізованим високоякісним обладнанням, основне завдання якого полягає в зборі та прибирання стиглих кукурудзяних качанів.

Варто також відзначити, що однією з головних функцій такого пристрою є наступний обмолот вже дозрів качанів. Жниварка для кукурудзи також відмінно справляється з дробленням і розподілом перероблених стебло кукурудзяної культури по полю. Пристрій рівномірно розкидає стеблову масу по оброблюваної поверхні, тому механізатор зможе швидко і якісно виконувати свою роботу.

Жатка для кукурудзи конструкція та експлуатація

жатка для сбора кукурузы розроблена по популярному імпортному аналогу, що дозволяє її порівняти з іншими моделями, представленими на світовому ринку сільськогосподарської техніки. Конструкція кукурудзяної жатки виготовлена ​​з високоякісного матеріалу, із застосуванням надійних технологій. Експлуатувати подібний пристрій досить просто. Механізатор з легкістю зможе управляти таким обладнанням під час сезонних польових робіт. Більш того, пристрій відрізняється хорошою зносостійкістю, що дозволяє використовувати його щодня з помірними навантаженнями. Варто також відзначити, що обладнання характеризується відмінною ремонтоспособность.

Жатка для прибирання кукурудзи характеризується такими перевагами
Пристрій має досить невелику вагу, який дозволяє його агрегатувати з комбайнами різних типів незалежно від виробника;
Спеціальний відділювач для качанів та його подрібнювач утворюють одну систему в редукторі кукурудзяної жатки;
Жатка для прибирання кукурудзи має міцну універсальної рамою, посиленим приводом і потужним великим шнеком.